Internet PR
- Informacje Ogólne

W czasach, gdy Internet jest tak popularnym medium, działania wizerunkowe prowadzone za pomocą tradycyjnych środków przekazu nie są już wystarczające, aby osiągnąć sukces na rynku. Wzrastające zainteresowanie Internetem spowodowało bowiem, że stał się on bardzo istotnym narzędziem rozprzestrzeniania informacji i komunikowania, również treści wizerunkowych.

Zaletą PR w Internecie dla firm jest możliwość szybkiego i bezpośredniego dotarcia do grupy odbiorców produktów lub usług organizacji – zarówno obecnych, jak i potencjalnych. Daje również nowe możliwości promocji, które coraz częściej przyjmują charakter nie tylko informacyjny, ale i interakcji z internautami (na przykład w trakcie konkursów przeprowadzanych na portalach społecznościowych).

Dlatego też zachęcamy do skorzystania z naszej oferty związanej z podejmowaniem działań Public Relations w sieci. Nasi konsultanci oferują kompleksową opiekę w zakresie zarządzania wizerunkiem w sieci, w tym m.in.:

Zarządzanie wizerunkiem w social mediach, jak na przykład Facebook czy Twitter uwzględniając:

  • działania PR dla firm w obrębie mediów społecznościowych,
  • tworzenie strategii social media pod kątem wizerunkowym,
  • modyfikację komunikatów prasowych i internetowych,
  • dobór odpowiednich mediów społecznościowych do promocji produktów firmy.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu: 539 930 958 lub drogą mailową: biuro@firmowymarketing.org 

Comments are closed.

  • Pozostań w kontakcie

Aquila Capital Investment Sp. z o.o.; ul. Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław; KRS: 0000552858, NIP: 8971807471, REGON: 361280942