Skuteczny Marketing
- Informacje ogólne

We współczesnej gospodarce przedsiębiorcy zmagać się muszą z prowadzeniem działalności w turbulentnym środowisku. Rozwój nowoczesnych środków przekazu spowodował, że firmy chcące utrzymać silną pozycję konkurencyjną muszą współzawodniczyć nie tylko z przedsiębiorstwami pozostającymi w ich bezpośrednim otoczeniu, ale także z konkurentami funkcjonującymi na zagranicznych rynkach. Postępująca globalizacja działalności zmusza zatem do stałego monitorowania stanu rynku, co jest czasochłonnym działaniem, które wymaga rozległej wiedzy z dziedzin ekonomicznych, finansowych i społecznych.

Pojawienie się na rynku zapotrzebowania na przeprowadzanie analiz na zlecenie firm, które chcą uzyskać dane na temat swojej pozycji konkurencyjnej oraz opinii klientów, skłoniło nas do rozwinięcia działalności poświęconej badaniom i analizom, które zapewnią firmie skuteczny marketing. Zdobyte doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników pozwalają nam na przeprowadzanie:

  • badań konsumentów,
  • badań marketingowych,
  • badań porównujących stan rynku krajowego i wybranych rynków zagranicznych,
  • raportów makroekonomicznych,
  • badań produktów.

Przed przystąpieniem do przeprowadzania analiz, nasi konsultanci dokonują wywiadu z Klientami, który pozwala na scharakteryzowanie potrzeb i celów badawczych, co umożliwia nam przygotowanie analizy spełniającej oczekiwania Klienta.

Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszych usług doradczych w zakresie skutecznego marketingu, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami pod numerem telefonu: 539 930 958 lub drogą mailową: biuro@firmowymarketing.org 

Comments are closed.

  • Pozostań w kontakcie

Aquila Capital Investment Sp. z o.o.; ul. Piłsudskiego 74, 50-020 Wrocław; KRS: 0000552858, NIP: 8971807471, REGON: 361280942